Angela Rabar u kapici ŽVK Primorja,pobjeda u 1. kolu Jan 22
ŽVK PRIMORJE     –    ŽVK MLADOST      13  :  10 ( 4:2,4:2,2:3,3:3 )

RIJEČKE “ROŽICE” PORAZILE OSVAJAČICE KUPA ŽVK “MLADOST” U I KOLU PRVENSTVA 2011/2012
Rijeka, 21.01.2012.,Bazen Kantrida
Suci: Brala/Franulović
Gledatelja: 100
ŽVK PRIMORJE:
Mateja Zekan,Majlat 4 (1),Vrcelj,Premuš 3,Saftić,Veža 3,MajdaZekan 1,Anđelić,Rabar,Kraljić,Hibšer,Keler,
Peterci:      ŽVK Primorje  1/1
Na otvaranju prvenstva iznenađenje no samo za one koji nisu bili na Bazenu Kantrida,Riječke Rožice su porazile osvajačice Kup-a i favoriziranu ekipu Mladosti sa 13 : 10.Kolektivnom igrom uspjele su zaustaviti osovinu Zagrebčanki Kalauz-Šupraha tako da su početkom III četvrtine zasluženo došle do vodstva 10 : 4 uz efikasnu igru Majlat,Premuš i Knežević.Do tog trenutka sve je štimalo odlično u obrani i napadu ekipe domaćeg stratega Dražena Opale.Od tog trenutka do 6 minuta do kraja susreta nastaje ” crna rupa ” u igri Rožica što Mladostašice koriste te smanjuju rezultat na samo jedan pogodak razlike 10 : 9.Tada na scenu stupa domaća igračica Andrea Veža koja se kao šilo zabija u poroznu obranu Mladostašica i sa dva pogotka odvodi Rožice u mirnu završnicu susreta.Točku na i sa 13 pogotkom za Primorje , postavila je najbolja igračica susreta Katarina Majlat.