Opatija – Matijević,Rakovac,Juraga 1,Sušanj,Čudina,Turina 2,Kustić,Damjanović,Peroš 1,V. Deželjin,Radetić,Begonja,Strižić 1,S. Deželjin 3 / Trener : Danijel Kancijanić
Delfin – Fabriš,Štokić 1,Matošević,Frajman 2,Rocco 1,Čargonja,Capan,Mudražija,Brala 1,Miletić,Bonassin,J. Vrdoljak 2,Ševeljević,L. Vrdoljak / Trener : Arijano Banko
Igrač više : Opatija 8/2      Delfin 6/2
5m : Opatija 2/2     Delfin 1/1
Od početka utakmice sportsko nadmetanje dvije odlične ekipe. Nakon vodstva Delfina 1:0,igrači Opatije koriste svoje prilike i vode 3:1. Puno plivanja,atraktivnih akcija. Početkom treće četvrtine domaćini vode 6:3,ali delfini se ne predaju,te igraju odličnu utakmicu postižu 5 golova za redom,ne dozvoljavaju Opatiji da postigne gol 13 minuta,te vode 8:6. U posljednjoj minuti utakmice delfini imaju vodstvo 8:7 i napad sa igračem više,tu je mladim delfinima zadrhtala ruka i na njihovu žalost ne koriste tu priliku da riješe utakmicu. Opatijci koriste svoj napad i 8 sekundi do kraja izjednačenje,što je i najpravedniji rezultat ove odlične utakmice.
Najbolji igrač utakmice je golman Delfina Janko Fabriš,koji je imao veliki broj vrhunskih obrana.