KUP U15 delfini treći Dec 30

28./29:12.2012. Rijeka,bazen Kantrida pod balonom

Nakon poraza u polufinalu od ekipe Primorja EB,delfini u utakmici za treće mjesto pobijedili Jadran iz Kostrene.

Delfin – Jadran 12:11 (3:2,3:1,6:3,0:5)

Delfin-Jokić,Šantić 5,Stupin 2,Venier 3,Rubil 1,Radetić,Tembel,Komšić,Corazza,Lilić,Poropat 1

Jadran-Solomun,Španjol 2,Krapić,Vucelić 1,Milde,Blažić 1,Grubješić,Augusti 1,M. Saftić,Petrić,L. Saftić 3,Paparić 2,Smolaris,Radulović

Igrač više : Delfin 3/0   Jadran 10/4

5 m : Jadran 1/1

Izjednačena utakmica u prve dvije četvrtine sa puno promašaja obje ekipe. U trećoj četvrtini delfini se odvajaju i vode 12:6. Ali utakmica nije gotova jadranaši se ne predaju,duža klupa im omogućuje držanje visokog ritma,pogotovo što delfini u trećoj četvrtini ostaju nakon treće osobno greške bez Corraze,a početkom četvrte četvrtine i bez Rubila. Ponestaje snage i koncentracije pa se jadranaši te utakmica ulazi u neizvjesnu završnicu,u kojoj ipak delfini imaju malo više sportske sreće i ostvaruju pobjedu.