1. B liga pobjeda Siscie u posljednjoj sekundi utakmice Apr 25

Suci : Franulović i Grabovac (oba Rijeka)

Delfin-Fabriš,radić,Matošević,L.Miletić 1,Rocco 3,Pellizzer,Tembel,Jakovčev 1,Brala 5,K.Miletić,Bonassin,J.Vrdoljak 1,Rudan,L.Vrdoljak 3

Siscia-Vukmanović,Purgar,Ahmetagić 1Smit,Jajčinović 3,Kučević 4,Osterman,Jelisavac 4,Cvanciger,Sajko,Gledec 3,Vurin,Dolenec

Igrač više : Delfin  13/7  Siscia 5/2

5m : Delfin 1/0   Siscia 1/1

Do kraja druge četvrtine siščani pokazuju zašto su uz Galeb iz Makarske vodeća ekipa lige.Nakon vodstva Siscie 10:5 delfini kreću na sve ili ništa,te uposljednjoj četvritini dolaze na 13:13. U zadnjoj minuti drama na domaćem  bazenu Kantrida u Rijeci. Delfini dolaze na 14:14,Siscia ne koristi svoj napad,delfini poneseni rezultatom kreću po drugi bod,ne koriste svoj napad te sisščani u posljednjoj sekundi utakmice golom Jelisavca dolaze do pobjede. U redovima delfina očaj i tuga,u redovima gfostiju sreća i slavlje.

Iako su delfini zaslužili  bar bod,sportska sreća je ovaj put prevagnula u korist gostiju,te domaćinima nije preostalo ništa do da čestitaju gostima na pobjedi.