1. b liga neriješeno s biograđanima Apr 18

Delfin – Fabriš,Radić,Matošević,L.Miletić,Žužić,Vukičević 3,Capan 1,Jakovčev 2,Brala 4,K.Miletić,Tembel,J.Vrdoljak,Rudan,L.Vrdoljak

Biograd – Rukavina,Sabioni 5,Kulaš,Šarić 1,Antić 1,Jelavić,Petrović,Piplica,Macuka,Pilipović,Brzić 2,Radas 1,Baričić,Dušković

Igrač više: Delfin  10/2      Biograd 10/3

5 m : Delfin 1/1

Delfin je odlično započeo utakmicu poveo 2:0,međutim uporni gosti ubrzo dostižu vodstvo domaćina,te se vodi sportska borba . Delfini u trećoj četvrtini ponovo dolaze do vodstva 7:5,ali biograđani poznati po tome da se nikad ne predaju,ponovo sustižu domaćine. U četvrtoj četvrtini gosti prelaze u vodstvo,a delfini su u situaciji da love rezultat.Kod rezultata 9:9,kontra Brale nakon udarca ostaje sumnja da je sudac Bistre pogrešio ne priznavši gol,te u rekontri biograđani ponovo dolaze u vodstvo. Delfini se ne predaju i 11 sekundi do kraja utakmice preko Jakovčeva uspijevaju doći do boda.

U redovima Delfina osjetilo se neigranje kažnjenog Rocca i odsutnost Bonassina,ali treba priznati zasluženost osvojenog boda sportskim prijateljima iz Biograda,poznatim po izuzetnoj borbenosti i upornosti.

Neriješeni rezultat u ovoj je utakmici i najpravedniji,iako ostaje žal što delfini nisu iskoristili prednost domaćeg terena bazena Kantrida u Rijeci.